Logo

विश्वकप फुटबलका खेलहरु नेपाली समयानुसार (तालिकासहित)

Kailash Regmi
२०७८ चैत्र २० , आईतबार १२:०४ मा प्रकाशित

कतारमा हुने विश्वकप फुटबलको तालिका सार्वजनिक भएको छ । यसपटकको विश्वकप परम्परागत समयलाई छाड्दै नोभेम्बर २१ देखी डिसेम्बर १८ अर्थात आगामी मंसीर ५ देखी पौष ३ गतेसम्म हुनेछ ।
नेपाली समयानुसार खेलतालिका यस्तो छ–

मंसिर ५ गते–
सेनेगल र नेदरल्याण्डस                      १२.४५ मध्यान्ह           अलथुमामा रंगशाला
इङल्याण्ड र ईरान                             १५.४५ दिउँसो             खलिफा स्टेडियम
कतार र ईक्वेडर                                 १८.४५ साँझ                अलबयात रंगशाला
अमेरिका र आईसी प्लेअफ विजेता     २१.४५ राती                  अहमद बिन अली

मंसिर ६ गते–
अर्जेन्टिना र साउदी अरेबिया            १२.४५ मध्यान्ह            लुसाइल आइकोनिक
डेनमार्क र ट्युनिसीया                       १५.४५ दिउँसो             एडुकेशन सिटी
मेक्सिको र पोल्याण्ड                        १८.४५ साँझ                अलथुमामा रंगशाला
फ्रान्स र आईसी प्लेअफ विजेता        २१.४५ राती                 अल जानोउव रंगशाला

मंसिर ७ गते–
मोरक्को र क्रोएसीया                       १२.४५ मध्यान्ह              अलबयात रंगशाला
जर्मनी र जापान                               १५.४५ दिउँसो               खलिफा स्टेडियम
स्पेन र कोष्टारिका वा न्यजील्याण्ड    १८.४५ साँझ                  अलथुमामा रंगशाला
बेल्जियम र क्यानडा                         २१.४५ राती                   अहमद बिन अली

मंसिर ८ गते–
स्विटरजरल्याण्ड र क्यामरुन            १२.४५ मध्यान्ह              अल जानोउव रंगशाला
उरुग्वे र दक्षिण कोरिया                    १५.४५ दिउँसो               एडुकेशन सिटी
पोर्चुगल र घाना                                १८.४५ साँझ                   स्टेडियम ९७४
ब्राजिल र सर्बिया                              २१.४५ राती                    लुसाइल आइकोनिक

मंसिर ९ गते–
ईरान र युरो प्लेअफ विजेता              १२.४५ मध्यान्ह               अहमद बिन अली
कतार र सेनेगल                               १५.४५ दिउँसो               अलथुमामा स्टेडियम
नेदरल्याण्ड्स र ईक्वेडर                    १८.४५ साँझ                   खलिफा स्टेडियम
ईङल्याण्ड र अमेरिका                      २१.४५ राती                   अलबयात स्टेडियम

मंसिर १० गते–
ट्युनिसीया र आईसी प्लेअफ विजेता    १२.४५ मध्यान्ह            अलजानोउव रंगशाला
पोल्याण्ड र साउदी अरेबिया                १५.४५ दिउँसो             एडुकेशन सिटी रंगशाला
फ्रान्स र डेनमार्क                                 १८.४५ साँझ                स्टेडियम ९७४
अर्जेन्टिना र मेक्सिको                          २१.४५ राती                 लुसाइल आईकोनिक रंगशाला

मंसिर ११ गते –
जापान र न्युजिल्याण्ड वा कोष्टारिका    १२.४५ मध्यान्ह             अहमद बिन अली
बेल्जियम र मोरक्को                           १५.४५ दिउँसो              अलथुमामा रंगशाला
क्रोएसीया र क्यानडा                           १८.४५ साँझ                 खलिफा स्टेडियम
स्पेन र जर्मनी                                       २१.४५ राती                अलबयात रंगशाला

मंसिर १२ गते–
क्यामरुन र सर्बिया                              १२.४५ मध्यान्ह             अल जानोउव रंगशाला
दक्षिण कोरिया र घाना                         १५.४५ दिउँसो              एडुकेशन सिटी रंगशाला
ब्राजिल र स्विटजरल्याण्ड                     १८.४५ साँझ                 स्टेडियम ९७४
पोर्चुगल र उरुग्वे लुसाईल                    २१.४५ राती                  आईकोनिक स्टेडियम

मंसिर १३ गते–
नेदरल्याण्ड्स र कतार                         १२.४५ मध्यान्ह            अल बायात स्टेडियम
ईक्वेडर र सेनेगल                                 १५.४५ दिउँसो             खलिफा स्टेडियम
इङल्याण्ड र युरोपेली प्लेअफ विजेता    १८.४५ साँझ                अहमद बिन अली
ईरान र अमेरिका                                  २१.४५ राती                अल थुमामा रंगशाला

मंसिर १४ गते–
डेनमार्क र आईसी प्लेअफ विजेता          १२.४५ मध्यान्ह            अल जानोउव रंगशाला
ट्युनिसीया र फ्रान्स                               १५.४५ दिउँसो              एडुकेशन सिटी रंगशाला
पोल्याण्ड र अर्जेन्टिना                           १८.४५ साँझ                  स्टेडियम ९७४
साउदि अरेबिया र मेक्सिको                  २१.४५ राती                   लुसाईल आईकोनिक

मंसिर १५ गते–
क्रोएसीया र बेल्जियम                           १२.४५ मध्यान्ह               अहमद बिन अली
क्यानडा र मोरक्को                              १५.४५ दिउँसो                अलथुमामा रंगशाला
जर्मनी र कोष्टारिका वा न्युजिल्याण्ड      १८.४५ साँझ                   अलबायत स्टेडियम
जापान र स्पेन                                      २१.४५ राती                    खलिफा स्टेडियम

मंसिर १६ गते–
दक्षिण कोरिया र पोर्चुगल                     १२.४५ मध्यान्ह                 एडुकेशन सिटी
घाना र उरुग्वे                                      १५.४५ दिउँसो                 अल जानोउव रंगशाला
सर्बिया र स्विटजरल्याण्ड                     १८.४५ साँझ                     स्टेडियम ९७४
क्यामरुन र ब्राजिल                              २१.४५ राती                     लुसाईल आईकोनिक स्टेडियम

राउण्ड अफ १६ का खेलहरु मंसिर १७ देखी २० सम्म हुनेछन् ।
क्वार्टरफाइनल खेलहरु मंसिर २३ र २४ मा तथा सेमिफाइनल चरणका खेलहरु मंसिर २७ र २८ गते हुनेछन् । पुष २ गते तेस्रो स्थानको प्रतिस्पर्धा हुनेछ । विश्वकपको फाइनल खेल पुष ३ गते हुनेछ ।

ट्रेन्डिङ ( साप्ताहिक )

लोकप्रिय छुटाउनुभयो कि ?