Logo

वामदेव गौतमलाई प्रतिनिधिसभाको उम्मेदवार बनाउने निर्णय

न्युजडेस्क
२०७७ वैशाख २१ , आईतबार ०९:०५ मा प्रकाशित

नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी (नेकपा) सचिवालय बैठकले उपाध्यक्ष वामदेव गौतमलाई प्रतिनिधिसभाको उम्मेदवार बनाउने निर्णय गरेको छ । शनिबार प्रधानमन्त्रीको सरकारी निवास बालुवाटारमा बसेको सचिवालय बैठकले यस्तो निर्णय गरेको प्रवक्ता नारायणकाजी श्रेष्ठले जानकारी दिए ।

‘उपाध्यक्ष वामदेव गौतमलाई उपयुक्त समयमा प्रतिनिधिसभाको उम्मेदवार बनाउने निर्णय भएको छ’, प्रवक्ता श्रेष्ठले भने । बैठकमा नेताहरुले पार्टी भित्रका पछिल्ला कमिकमजोरीप्रति आत्मआलोचनासमेत गरेका छन् । अर्को सचिवालय बैठक वैशाख २४ गते बस्ने गरी आजको बैठक स्थगित भएको प्रवक्ता श्रेष्ठले जानकारी दिए ।

वैशाख २५ गते नेकपा स्थायी कमिटी बैठक बस्ने भएको छ। सचिवालय बैठकले स्थायी कमिटी बैठकको मिति तय गरेको प्रवक्ता श्रेष्ठले जानकारी दिए।

‘पार्टीको एकता, सहमति र समस्या समाधानको निष्कर्ष अनुरुप पार्टीलाई दिशानिर्देशित गर्नेगरी यही वैशाख २५ गते ११ बजे काठमाडौंमा स्थायी कमिटी बैठक बस्ने निर्णय भएको छ’, प्रवक्ता श्रेष्ठले भने, ‘त्यसको तयारीका लागि पार्टी सचिवालय बैठक वैशाख २४ गते दिउँसो ३ बजे बस्नेछ।’ अन्नपुर्ण पाेष्टबाट

तपाइको प्रतिक्रिया दिनुहोस ।
लोकप्रिय छुटाउनुभयो कि ?