Logo

नेपाल लकडाउन भए लगत्तै चीनले भन्याे- हामी साथमा छौं

न्युजडेस्क
२०७६ चैत्र ११ , मंगलबार १०:०३ मा प्रकाशित

विश्वभर महामारीकाे रूपमा फैलिएकाे कोरोना भाइरस (कोभिड–१९) विरुद्धकाे लडाईंमा नेपाल एक्लो नभएको चीनले जनाएको छ ।नेपालका लागि चिनियाँ राजदुत होउ यान्छीले मंगलबार एक ट्वीट गर्दै नेपाललाई सहयोग गर्नका लागि चिकित्सा सामग्री पठाउने तयारी भइरहेको बताएकी छन् ।उनले नेपालका लागि आफूहरुले प्रार्थना समेत गरिरहेको बताएकी छन् । उनले लेखेकी छन्, ‘हामी नेपालका लागि प्रार्थना गर्दैछौं । हाम्रा नेपाली साथीहरुलाई सहयोग पुर्याउन चिकित्सा सामग्रीहरु सकेसम्म मिलाउँदै छौं । हामी साथमा छौ ।’उपप्रधानमन्त्री तथा रक्षामन्त्री ईश्‍वर पोखरेलको संयोकत्वमा रहेको कोभिड-१९ संक्रमण रोकथाम तथा नियन्त्रण उच्चस्तरीय समन्वय समितिको सोमबार बसेको बैठकले मंगलबार बिहान ६ बजेबाट एक साताकाे लागि लकडाउन गर्ने निर्णय गरेको हो।

तपाइको प्रतिक्रिया दिनुहोस ।
लोकप्रिय छुटाउनुभयो कि ?